Кімнатні рослини: догляд взимку

кімнатні рослини

Зима – це особливий період, який впливає на офісні і кімнатні рослини. Зазвичай взимку для кімнатних рослин найбільшою проблемою є теплі, погано освітлені приміщення. Сонячного світла з кожним днем все менше і менше, а температура падає вниз. Рослини починають засипати після тривалого зростання і цвітіння, а також починають відновлювати сили на наступний рік. Саме тому починають виникати питання, як правильно проводити догляд за ними, як захистити рослини від переохолодження, як часто зволожувати повітря і поливати, куди їх поставити. А також як захистити від хвороб і паразитів.

Багато факторів можуть змінити стан рослин, а тому їх необхідно скоротити до нуля!

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

Включили опалення і сухе повітря почало нести свій вплив на кімнатні рослини. Вони  швидше сохнуть і втрачають свій зовнішній вигляд. Тому потрібно частіше їх поливати, а також більше зволожувати повітря.

Тепла підлога може стати причиною того що рослина починає хворіти. Це явище називають «теплі ноги» .Щоб уникнути впливу «теплих ніг», потрібно правильно розмістити рослину в приміщенні. І прибрати вплив тепла на кореневу систему.

Дуже небезпечними в зимовий період можуть бути холодні потоки повітря, які підморожують кімнатні рослини. Через що листя чорніють і опадають. Особливо бояться цього фікуси, їх листя реагують миттєво.

У зимовий період рослини можна поділити на дві групи: кімнатні рослини, які витримують низькі температури, і які люблять тепло. Тому в залежності від виду рослини формуються правильні температурні умови.

Знаходження кімнатних рослин в зимовий період в теплих і вологих приміщеннях сприяє ураженню їх комахами – шкідниками і хворобами. Слід пам’ятати, що існує підвищена небезпека появи попелиці, щитівок і борошнистого червеця. Поразка павутинним кліщем відбувається головним чином при розміщенні рослин в приміщеннях з сухим і теплим повітрям.

Важливо не забувати зміцнювати імунітет кімнатних рослин різними добривами, вони допоможуть запобігти появі шкідників і розвитку захворювань.

НДЦ «Зелена клініка» допоможе Вам провести догляд за кімнатними та офісними рослинами. Ми створимо ідеальні умови для них, вилікуємо їх від хвороб і шкідників. Завжди допоможемо Вам!

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

Наші контакти.

Leave a Reply