Захист та лікування кімнатних рослин

Лікування кімнатних рослин

Лікування кімнатних рослин.

Кімнатні рослини та квіти приносять затишок до приміщення, а спостерігати, як з року в рік вони стають сильнішими та красивішими – одне задоволення. Але, час від часу, рослини можуть засихати, скидати листя, а квіти – змінювання своє забарвлення. Ці фактори вказують, на те що рослина захворіла, а причиною цього є різноманітні шкідники та хвороби.

Шкідники, якправило, випадково потрапляють на здорову рослину в приміщення офісу чи кімнату. Їх випадково заносять до разом з новими рослинами. Пошкодження шкідниками зазвичай легше розпізнати ніж захворювання, які викликані грибками, бактеріями чи вірусами. Часом, паразити бувають такі крихітні і так вдало ховаються, що помітити їх майже неможливо. А розпізнати їх
вдається тільки коли рослина сильно пошкоджена, а часу на її порятунок залишається дуже мало.

Спеціалісти НДЦ «Зелена клініка» мають всі необхідні ресурси для боротьби з шкідниками та хворобами. Фахівці допоможуть здійснити профілактичні заходи для підвищення імунітету та декоративності рослин. Драцена, орхідея, лавр, спатіфіллум, фікус, кодіеум, заміокулькас, аспідістра, хойя, антуріум, сансевієрія та всі інші кімнатні та офісні рослини ми знаємо як ефективно лікувати. Будемо раді допомогти!

Детальніше про послугу Ви можете дізнатись за посиланням.

Leave a Reply