Шкідники самшиту фото, опис

Самшитова вогнівка

Самшитова вогнівка - небезпечний шкідник самшиту. Методи боротьби

Вогнівка спричиняє найбільше шкоди для кущів. Це небезпечна комаха – нічний метелик. Гусениці покривають чагарник павутиною і харчуються соком листя та стебел. У результаті рослина дуже швидко засихає та гине.

Павутинний кліщ

Пошкодження павутинного кліща на самшитах - Що таке самшит павутинний кліщ (Декоративні сади) | Корисна інформація та поради з садівництва. Блог професійного садівника!

Зараження відбувається у періоди сухої теплої погоди. Комаха поселяється на нижній стороні листя – гілки також покриваються павутиною. Шкідник харчується клітинним соком, через що на листі з’являються численні жовті цятки, а потім листя засихає і осипається. 

Галиці

Самшитова галиця | Огородники

Комаха утворює на листі жовті нарости – це личинки, які відкладає шкідник. Вони харчуються соком рослини, при цьому самшит слабшає та перестає рости. 

Грибкові хвороби самшиту

Листоблошка

Часто поселяється в кроні чагарника і відкладає яйця, з яких незабаром вилуплюються личинки. Вони харчуються соком рослини, у результаті листя скручується, рослина суттєво слабшає. При появі ознак ураження кущі обприскують інсектицидами.

Побачили ознаки одного із захворювань — необхідно звернутися до фахівців. Своєчасне і правильне лікування дає ефективний результат, а самшит ще довго буде прикрашати ваші ділянки.

Залишити відповідь