Контрактні дослідження

Контрактні дослідження спрямовані на отримання  якісного знання, відповідного практичним потребам замовника, яке дозволяє розробити індивідуальне рішення і забезпечити сталий розвиток рослин, максимально наближений до норми їх генетичного потенціалу, при максимальному профілактуванні виникнення хвороб рослин чи ураження шкідниками, із застосування комплексних методів, заснованим на глибокому розумінні біології рослин, механізмів функціонування екосистеми, а також сучасних технологій та засобів захисту, живлення та профілактики виникнення фітопатій з рівним та вільним використанням хімічних та біологічних засобів захисту рослин.

Здійснення поглибленого дослідження рослин, насаджень, рослинних умов та їх складових, на замовлення, з метою пошуку та отримання відповідей на поставлені питання з причин виникнення проблематики, визначення наявності фітопатогенів та рівнів контрольованих показників, а також інтерпретації отриманих результатів лабораторних досліджень та вимірювань.

Ми пишаємось, що напрямок контрактних досліджень, що виконуються нашим центром, є одновою успішної діяльності багатьох компаній, успіх діяльності яких напряму залежить від кваліфікації поводження з рослинами. Ми з гордістю та повагою кожного дня створюємо додаткову вартість бізнесам наших корпоративних клієнтів, забезпечуючи їх достатнім обсягом якісної науково-практичної інформації та висновками у відповідності до їх потреб. Ми раді тому, що у Вашому успіхові є частка нашої кропіткої роботи. З нами Ви сильніші!

Телефонуйте:

+380632851405
Це телефон прямого зв’язку з нашим менеджером.

+380954692204 ( Viber, WhatsApp)


  Адреса:

  ТОВ Ґрінклінік Лайфсайенс Україна

  б-р. Дружби народів 10, Київ, Україна, 03083

  GreenClinic LifeScience Ukraine, LLC
  Druzhby narodiv 10, Kyiv, 03083,
  Ukraine