Лікування дерев

Експерти проведуть аналіз, встановлять причину хвороби, допоможуть подолати хвороби та шкідників, які вразили дерево.

Нададуть ефективні поради, розроблять профілактичні заходи по догляду за деревами.

Здійснюємо пересадку і підгодівлі дерев. Ми реалізуємо виїзди по місту Київ (Київська область), приймаємо звернення по всій території України.

Оперативно реагуємо на звернення і як можна швидше починаємо заходи по лікуванню рослин. Наше завдання врятувати зелені насадження від загибелі.

Лікування дерев з різними видами захворювань

Проводимо лікування дерев різних видів, зокрема: хвойні дерева, декоративні та плодові дерева, а також квітучі і листяні кущі.

  Хвойні дерева

  Мають високу декоративність, їх краса приносить задоволення в будь-який час року. Існує велика різноманітність хвойних дерев, наприклад: ялина, сосна, туя, ялівець, модрина.

  Листяні дерева

  Їх поділяють на дві категорії: декоративні дерева і плодові дерева. Декоративні дерева: липа, дуб, катальпа, граб, в’яз, бук, клен, бересклет, береза, верба, вільха та ін.

  Плодові дерева: абрикоси, персики, вишні, груші, черешні та ін.

  Дерева, які страждають на бактеріальні, грибкові, вірусні, фізіологічні хвороби

  Постійні проблеми дерев – це опіки сонячними променями, рани на дереві через неправильну обрізку, утворення морозобоїн і дупла.

  Також варто звертати увагу на лікування, коли тварини погризли дерева і випрівання дерев, боротися з паразитами. Догляд за деревами потрібно виконувати постійно і не забувати про профілактичні заходи, щоб не виникало потреби по лікуванню дерев і зелених насаджень.