Обстеження

Якщо Ви маєте потребу в отриманні визначеності, щодо здоров’я рослин, побудові програми із захисту рослин Ви вже знайшли те, що Вам потрібно. Науково-дослідний центр “Зелена клініка” має все необхідне, щоб обстежити рослини, насадження і рослинні умови, в яких вони знаходяться, знайти відповідь про причини та оптимальне рішення для вирішення проблем зі здоров’ям рослин, профілактики та створення передумов стабільного розвитку насаджень. Отримати консультації можливо, як на місці, так і телефоном, в офісі чи електронними засобами.

У разі потреби можуть бути здійснені контрактні дослідження, щодо певної задачі та об’єкта дослідження. Ми маємо в своєму розпорядженні досвічених експертів, гарні міжнародні наукові зв’язки, сформовані роками, власний зручний набір та підхід до формування науково-консультативної документації, що дозволяє нам забезпечити якісним науковим супроводом, як бізнеси в галузі рослинництва, так і власників рослин, компанії, які спеціалузуються на догляді за насадженнями, ландшафтних архітекторів, садові центри, імпортерів рослин, селекційні компанії, розсадники декоративних, плодових та енергетичних культур.

Ми використовуємо найсучасніші світові, а також власні розроблені та перевірені методики. Всі наші клієнти можуть повіністю розраховувати на застосування системного аналізу, екосистемний підхід та принципи аналізу загроз та критичних контрольних точок (НАССР) у вірішенні практичних питань. Дізнайтесь більше про можливості співпраці. З нами Ви сильніші!

Телефонуйте:

+380632851405
Це телефон прямого зв’язку з нашим менеджером.

+380954692204 ( Viber, WhatsApp)


  Адреса:

  ТОВ Ґрінклінік Лайфсайенс Україна

  б-р. Дружби народів 10, Київ, Україна, 03083

  GreenClinic LifeScience Ukraine, LLC
  Druzhby narodiv 10, Kyiv, 03083,
  Ukraine