Послуги знищення короїду

Найбільш ефективним засобом боротьби з короїдом різних видів є вчасно зроблена профілактика. Це дозволяє захистити рослини ще до нападу шкідників і запобігти втраті рослини. Також, якщо короїд вже є на ділянці, то в умовах своєчасного реагування зберігається можливість врятувати пошкоджені рослини.

Швидке знищення короїда на вашій ділянці

В даний час основною загрозою для рослин сосни приміських лісів становить короїд різних видів, поширення популяції якого відбувається на тлі глобального підвищення температури і нестачі вологи в тканинах рослин.

  Що відбувається при дефіциті вологи?

  Специфічні газоподібні монотерпени, що виділяються рослинами сосни при дефіциті вологи в клітинах служать провокуючим сигналом для нападу короїдів, які реагують на незадовільний фізіологічний стан рослини і заселяють його.

  Агресивне поширення асоціації ксилофаги (короїд-типографа (ips typographus), верхового короїда (ips acuminatus) та інших), а також мікоза викликаного офіостомовими грибами різних видів становить основну загрозу.

  Поширення міцелію офіостомових грибів, який заноситься і розвивається відразу після нападу стовбурових шкідників, значно прискорює всихання рослин.

  Офіостомові мікози

  Присутність характерного кольору деревини на зрізі загиблої рослини свідчить про наявність офіостомових мікозів.

  Основним шляхом розселення офіостомових грибів, які проявляються у вигляді «синяви деревини», є ентомохорія – поширення комахами. Після потрапляння в рослину з комахою, гриби швидко переходять до розвитку в лубе і заболоні, перекриваючи водне і мінеральне живлення рослини. Це робить процес загибелі рослини невідворотним.

  Швидко знищуємо короїда!

  Наші фахівці оперативно реагують на звернення і як найшвидше починають заходи з лікування рослин.

  Основне завдання знищити короїда і врятувати зелені насадження від загибелі.