Фітопатологічне обстеження розсадників та садових центрів

Пропонуємо для розсадників та  садових центрів одноразове незалежне фітопатологічне обстеження виробничих ділянок та торгівельних майданчиків декоративних рослин з метою виявлення наявних фітопатій (наслідків впливу хвороб рослин, активності шкідників, дефіцитів чи дисбалансів поживних речовин).

Обстеження нашими фахівцями дозволяє виявити та своєчасно виправити проблеми, які не були не помічені в потоці виробничого та обслуговуючого процесу, з наданням рекомендацій щодо покращення стану та товарних якостей рослин, вдосконалення технології вирощування, утримання та догляду в частині захисту рослин.

Наші рекомендації допомагають розсадникам та садовим центрам зберегти рослини та покращити якість продукції, зекономити кошти на засоби захисту рослин та технологічні операції догляду, зберегти лояльність Ваших клієнтів чутливих до якості рослин.

Обстеження проводиться одноразово, консультативний висновок надається безпосередньо на об’єкті що обстежується. Обстеження та оформлення документації проводиться  “Науково-дослідним центром “Зелена клініка”” за інструкціями та відповідно до стандартів якості GreenClinic LifeScience (Естонія).

Мінімальна вартість обстеження 5200 грн для мікрогосподарств та 7500 грн господарств площею до 6 га, для господарств площею більш ніж 6 га ціна договірна.

Телефонуйте:

+380632851405
Це телефон прямого зв’язку з нашим менеджером.

+380954692204 ( Viber, WhatsApp)


  Адреса:

  ТОВ Ґрінклінік Лайфсайенс Україна

  б-р. Дружби народів 10, Київ, Україна, 03083

  GreenClinic LifeScience Ukraine, LLC
  Druzhby narodiv 10, Kyiv, 03083,
  Ukraine