Швидка допомога рослинам

Спеціалісти нашого Науково-дослідного центру «Зелена клініка» здійснюють термінові виїзди для надання фітопатологічної допомоги рослинам, їх обстеження та швидкого лікування рослин, всі ці заходи розуміються, як швидка допомога рослинам. Київ, Київська область чи будь-який населений пункт України не залишиться без уваги. Основне наше завдання – врятувати дерева і рослинність. Припинити розвиток патології та нормалізувати життєдіяльність рослин, відновити екологічну рівновагу рослинного організму та рослинної спільноти.

Наша перевага – це професіональний підхід до кожного випадку. Цілісний екосистемний підхід, сукупний аналіз факторів, які допоможуть швидко відновити здоров’я рослин.

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

 

Ми проводиво виїзди на об’єкти. Надаємо телефонні, письмові та онлайн консультації. Вони придатні для довготривалого використання, об’єднуючи та концептуалізуючи дані за минулі періоди. За їх допомогою можна проводити профілактику захворювань, регулювати зростання та контролювати поширення популяції шкідників.

Для нас важливе здоров’я кожної рослини!

Науково-дослідний центр «Зелена клініка» має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси та лікарські препарати. Вони допоможуть коли настало бактеріальне,грибкове або вірусне ураження рослин. А також для боротьби зі шкідниками, щоб врятувати рослини від загибелі. Також проводяться роботи з попередження та запобігання розповсюдження фітопатій на інші рослини і вжиття заходів щодо їх оздоровлення.

Часом, швидка допомога рослинам – це єдиний спосіб зберегти культури. Якщо не прийняти термінового рішення – можна втратити свої зелені насадження та їх врожай, сприяти поширенню хвороб та шкідників на решту здорових рослин.

Тому, при перших ознаках загрози для рослин, дерев, лісу,спортивних та декоративних газонів, органічних та штучних водойм, саду, посівів сільськогосподарських культур, багаторічніх насадженнь,ділянок лісу, природних екосистем, необхідно відразу вжити термінових заходів, щодо вирішення проблем.

Ми є розробниками спеціалізованих методик боротьби з шкідниками та хворобами рослин. Наші гіпоалергенні біологічні системи захисту рослин є нешкідливими для людини та довкілля. Це все допомагає зберегти рослини, включаючи декоративні рослини, молоді та дорослі дерева, забезпечити їх високу декоративність та стійкість проти несприятливих аспектів. Створюються комфортабельні умови, за яких формується висока родючість у випадку плодових та ягідних культур.

Діагностика хвороб рослин і дерев проводиться нашими фахівціми точно та якісно. Среціалісти встановлять причини хвороби, знайдуть дієвий та ефективний спосіб боротьби та реабілітації, зважаючи на властивості ґрунту, аналізу мікро та макроклімату.

Чекаємо на Ваші дзвінки: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995