Послуги знищення короїду

Вчасно зупиняємо короїда!

На даний час основною загрозою для рослин сосни приміських лісів становить короїд різних видів, розповсюдження популяції якого відбувається на тлі глобального підвищення температури та нестачі вологи у тканинах рослин.

Специфічні газоподібні монотерпени, що виділяються рослинами сосни за дефіциту вологи у клітинах служать провокуючим сигналом для нападу короїдів, які реагують на незадовільний фізіологічний стан рослини та заселяють її. Агресивне поширення асоціації ксилофагів (короїда-типографа (ips typographus), верхівкового короїда (ips acuminatus) та інших) та мікозу викликаного офіостомовими грибами різних видів становить основну загрозу. Розповсюдження міцелію офіостомових грибів, який заноситься та розвивається відразу після нападу стовбурових шкідників, значно прискорює всихання рослин.

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

 

Характерний колір деревини, присутній на зрізі загиблої рослини свідчить про наявність  офіостомових мікозів. Основним шляхом розселення офіостомових грибів, що проявляються у вигляді «синяви деревини», є ентомохорія – поширення комахами. Після потрапляння у рослину з комахою, гриби швидко переходять до розвитку у лубі та заболонній частині стовбура, перекриваючи водне та мінеральне живлення рослини. Це робить процес загибелі рослини невідворотним.

Найбільш ефективним засобом боротьби з короїдами різних видів є вчасно зроблена профілактика. Це дозволяє захистити рослини ще до нападу шкідників та запобігти втратам рослин. Також якщо короїд вже є на ділянці, то за умов вчасного реагування зберігається можливість врятувати пошкоджені рослини.

Наші фахівці оперативно реагують на звернення та якнайшвидше починають заходи з лікування рослин. Наше завдання знищити короїда та врятувати зелені насадження від гибелі.

 

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995