Видалення дерев

Спил, вирубка, валка, обрізка, видалення дерев

Фахівці нашого Науково – дослідного центру «Зелена клініка» здійснюють видалення дерев, кущів та квітників. Ми виконуємо роботи різної складності та з будь-якими об’єктами (як приклад – видалення аварійних чи небезпечних дерев або сухостоя). Працюємо по території міста Київ (Київська область), а також вся Україна. Видалення дерев – це важлива справа, яка в кінці захистить людину чи об’єкти матеріальної власності від пошкодження, допоможе заново озеленити територію та привести її до ладу. Кожна рослина, кущ, дерево має свій життєвий цикл. Вони мають певні фази, які проходять впродовж свого життя – від етапу зародження до етапу старіння. Коли настає процес старіння дерева чи рослини , вони поступово починають сохнути та відмирати, і тому необхідно провести роботи по їх видаленню. Прибирання території від дерев проводиться згідно усіх норм безпеки нашими професійними арбористами. Експерти з промислового альпінізму безпечно проведуть зрізання дерев, спил зелених насаджень, приберуть сухі гілки з дерева, здійснять обрізання (обрізка) фруктових та плодових дерев.

Спеціалісти НДЦ «Зелена клініка» допоможуть вирішити всі Ваші проблеми. Професійні арбористи та лісоводи виконають поставлене завдання швидко та якісно!

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

 

Надаємо наступні послуги :

  • Кронування дерев (топінг дерев). Спеціалісти по кронуванню виконують видалення крони дерев та гілок з метою зберегти дерево від повного усихання.
  • Санітарна обрізка дерев. Проводиться для захисту та омолодження дерев та саду. Видаляються сучки, всохлі та зламані гілки дерев. Під час процедури арбористи підрізають дерева, здійснюють аналіз на предмет ураження дерева шкідниками чи хворобами. В результаті, не допускається їх подальший розвиток по дереву та на інші зелені насадження.
  • Викорчовування дерев. Відбувається корчування дерев та їх подрібнення над поверхнею грунту.
  • Корчування пнів дерев. Викорчувати пень необхідно через загрозу утворення на ньому та в грунті шкідливих організмів, грибів та комах. Видалення пнів проводиться за допомогою техніки, в складнодоступних місцях – ручним способом. Можна видалити методом дроблення або фрезерування за участі спеціальної техніки. Як варіант, для особливих випадків, покінчити з пеньком можна хімічним методом або за допомогою грибів, які призначені для цієї справи.
  • Розпилення деревини, її демонтаж.
  • Проведення аналізу сухостою.

Порядок зрізання дерев, сухостою та зелених насаджень проводиться відповідно до всіх правил та техніки безпеки.

Чекаємо на Ваші дзвінки: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995