Лікування сосен

Оперативне лікування сосен, лісу різної складності

Отримати зараз надійне рішення від хвороб та шкідників дорослих сосен від найсучаснішого приватного науково-дослідного фітопатологічного центру в Україні. Оперативне вирішення проблем, що мають тривалу історію, і отримують свій початок, ще при посадці дерев та догляді, часто потребує невідкладних заходів: ретельного обстеження, розробки і дисциплінованого дотримання правильних протоколів лікування. Ефективно працюємо з 2002 року, і знаємо як проводити заходи з лікування сосен, рятувати рослини та лісові насадження.

Для успішного відновлення здоров’я рослин необхідно зупинити розвиток та живлення фітопатогена, прибрати всі шкідливі фактори, які пригнічують рослину та стимулювати відновлення життєво важливих тканин. Але, існують хвороби та шкідники сосен при виявленні, яких діяти потрібно якомога швидше так, як розвиток хвороби протікає в гострій формі.

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

 

Наприклад, напад короїда, найбільш небезпечного і швидко розмножуваного шкідника, або як не правильно люблять його називати – шашіль (шашель). Жук короїд верхівковий їсть дерево починаючи з найтонших гілок поступово просуваючись до більших гілок сосен. Першим фактором, який допоможе помітити жука – це маленькі гілки сосни на землі. Всихання сосни, як правило, починається з верхівки, коли сосна починає жовтіти. Потім жовтизна хвої посилюється, сохнуть гілки, з’являються маленькі отвори в стовбурі дерева.

Наш дослідницький центр має широкий досвід роботи, який пов’язаний з профілактикою, лікуванням, реабілітацією рослин. Ми проводимо фітопатологічне обстеження, аналіз, діагностику, захист дорослих дерев сосни. Робота та комплекс заходів проводиться індивідуально для кожного об’єкта і націлена на послідовний вплив , як на рослину так і на шар грунту, на знищення шкідників та інших фітопатогенів.

Профілактика – основа здоров’я сосни та лісу.

Бажано починати лікування сосен якомога раніше. Найбільш правильний варіант – це профілактика короїда. Якщо соснове дерево зустріне атаку короїда підготовленим, то шанси у сосни вижити стають значно більшими, інакше можлива загибель дерева.

Також, при появі перших ознак захворювання, сосну ще можна врятувати, а найголовніше врятувати дерева, які оточують його. Своєчасне застосування правильних препаратів (біологічних і хімічних) проти жука короїда дозволить знищити короїда на самому початку атаки на сосновий ліс.

Короїд не приходить один, його незмінним супутником, яке він заносить, є грибкове захворювання, яке розвивається в деревині сосни. Якщо не вжити заходів по боротьбі з цим грибком, то навіть убивши короїда, сосни все одно будуть продовжувати засихати.

Також, необхідно відрізнити ураження короїдом від інших захворювань, які на певних етапах за ознаками дуже схожі на ураження сосни жуком короїдом.

Тому особливо важливою є своєчасна і кваліфікована допомога Вашим сосен. Наша компанія має більш ніж 20 років досвіду лікування сосен. Ми готові Вам допомогти! Наші лісопатологи зможуть вирішити проблему в боротьбі з короїдом, щоб захистити Ваші сосни.

Чекаємо на Ваші дзвінки: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995