Лікування газону

Хвороби та шкідники газонів

Газон – важливий елемент ландшафтного дизайну і озеленення території. Він утворює рівномірну поверхню та допомагає створити загальну атмосферу. Якщо виникають проблеми з газоном, це відразу стає помітно, руйнується ідилія та гармонія. Причиною цього явища зазвичай є шкідники, хвороби або неправильний догляд за газоном. Експерти науково – дослідного центру «Зелена клініка» здійснюють лікування газону, допоможуть вирішити проблеми швидко та ефективно, відновлять екосистему. Не відтягуйте проблему на потім, звертайтесь до спеціалістів вчасно та збережіть Ваш газон цілим та неушкодженим. Фахівці встановлять причину хвороби або шкідників, визначать методи боротьби з ними та здійснять лікування газону. У разі необхідності здійснюємо пересадку, а також підживлюємо газон.

Ми проводимо виїзди по місту Київ (Київська область), приймаємо звернення по всій території України. Оперативно реагуємо на виклики, вчасно прибудемо для надання допомоги. Надаємо попередні консультації, адже найкращий захист – це вчасна та якісна профілактика. Вірний і якісний догляд – запорука високого імунітету та здоров’я газону.

Наші телефони : +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995 

 

Працюємо з різними видами газонів: універсальними, декоративними та функціональними.

  • Універсальний газон – звичайний, парковий, садово-парковий,луговий, англійський.
  • Декоративний газон – мавританський, луговий, партерний
  • Функціональний газон – зміцнювальний, спортивний.

До того ж, існує велика кількість насіння для створення різноманітних типів газонів: зелений килим, дикий, тіньовий, індустріальний, підсівний та інші.

Хвороби газону

Недуги газону кардинально погіршують його стан та вигляд. Зазвичай їх поділяють на інфекційні та неінфекційні. Зазвичай, виникають такі хвороби газону: борошниста роса, фузаріоз (снігова пліснява), доларова плямистість, антракноз, головня, різоктоніоз, іржа, червона нитка, відьмові кільця, пітиум (пітозна коренева гниль). Також газон випріває та вимерзає через несприятливі погодні умови. Якщо газон стає блідним, трава тоншає, ріст сповільнюється – це ознака голодування газону.

Шкідники газону

Газон страждає від наступних тварин та комах:

  • Домашні улюбленці – собаки та коти. Газон отримує опіки підчас випорожнення тварин.
  • Кроти. Створюють гірки над поверхнею газону, тим самим руйнують дизайн території.
  • Мурахи. Будують на газоні мурашники.
  • Птахи. Поїдають зерна трави для молодого газону.

Також проблемою для газону є різноманітний бур’ян та смітні рослини.

Спеціалісти НДЦ «Зелена клініка» допоможуть вирішити проблеми з газоном, проведуть фітопатологічне обстеження, вилікують та нададуть рекомендації по догляду за газоном.

Наші телефони : +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995