Лікування дерев

Кожна ділянка має на своїй території різні види дерев. Вони прикрашають ділянки, створюють затишні умови та гармонію. Час від часу живі організми можуть піддаватись нападу шкідників та хвороб, які знищують їх. Тому, лікування дерев – це важлива справа, яку необхідно здійснювати для збереження екосистеми.

Науково-дослідний центр «Зелена клініка» проводить лікування дерев різних видів:

  • хвойні дерева,
  • декоративні та плодові дерева,
  • квітучі і листові кущі.

Виникли проблеми із зеленими насадженіми? – Звертайтесь за номерами: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995.

Компетенції експертної групи фітопатологів

Експерти проведуть аналіз, установлять причину хвороби, допоможуть подолати хвороби та шкідників, які вразили дерево. Нададуть ефективні поради, розроблять профілактичні заходи по догляду за деревами. Здійснюємо пересадку та підживлення дерев. Ми реалізовуємо виїзди по місту Київ (Київська область), приймаємо звернення по всій території України. Оперативно реагуємо на звернення та як найшвидше починаємо заходи з лікування рослин. Наше завдання врятувати зелені насадження від гибелі.

Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995

 

Хвойні дерева

Мають високу декоративність, їхня краса дає задоволення в будь яку пору року. Існує велика різноманітність хвойних дерев, як приклад: ялина, сосна, туя, ялівець, модрина, а також кипарисовік, ялиця, тис, тсуга, мікробіота та іх різноманітні декоративні сорти.

Листяні дерева

Їх розділяють на дві категорії: декоративні дерева та плодові дерева. Декоративні дерева: липа, дуб, катальпа, граб, в’яз, бук, клен, бересклет, береза, верба, вільха та інші. Плодові дерева: абрикоси, персики, вишні, груши, черешні та інші.

Кущі (чагарники)

Кущі також поділяють на види: листяні та квітучі. Бузок, гортензія, чубушник, рододендрон, спирея, верес, форзиція є їхніми представниками.
Всі ці дерева та кущі не залишаться без уваги спеціалістів НДЦ «Зелена клініка», отримають належний спеціальний догляд та лікування.

Що робити, коли дерева хворіють?

Лікування дерев – від чого?

Лікування дерев здійснюється від:

  • бактеріальних,
  • грибкових,
  • вірусних,
  • фізіологічних хвороб
  • ооміцетів.

Сталими проблемами дерев є: опіки сонячними променями, рани на дереві через неправильну обрізку, утворення морозобоїн та дуплів. Також варто звертати увагу на лікування погризів та відпрівань дерев, боротися з паразитами.

Догляд за деревами потрібно виконувати постійно та не забувати за профілактичні заходи, щоб не виникало потреби з лікування дерев та зелених насаджень.

Професіонали НДЦ «Зелена клініка» проведуть кваліфікований догляд, проведуть заходи з лікування дерев, вилікують від хвороб та паразитів, збережуть та відновлять життєдіяльність рослин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чекаємо на Ваші дзвінки: Телефонуйте: +380800750842 або  +380443606770 Viber 380631813995