Лікування рослин. Діагностика і лікування хвороб рослин

Ми точно знаємо не тільки чому рослини довго живуть, а чому вони хворіють і гинуть. Що саме передбачає стійкість до патогенів та несприятливих умов. Потрібно виконати діагностику і лікування рослин?  Отримати повну інформацію про здоров’я рослин, побудувати та виконати якісну програму із захисту рослин?

Ви вже знайшли те, що Вам потрібно!

Науково-дослідний центр “Зелена клініка” має все необхідне щоб:

  • обстежити рослини, насадження і рослинні умови;
  • знайти відповідь про причини хвороби та оптимальне рішення для розв’язання проблем зі здоров’ям рослин;
  • виконати заходи, щодо лікування, профілактики та створення передумов для подальшого стабільного розвитку насаджень.

Телефонуйте: +380443606770   або +380954692204; Viber +380674048567  

При лікуванні та діагностиці хвороб рослин ми використовуємо найсучасніші світові, а також власні розроблені та перевірені часом методики і протоколи. Всі наші клієнти можуть повністю розраховувати на застосування системного аналізу, екосистемний підхід та принципи аналізу загроз та критичних контрольних точок (НАССР) у вірішенні практичних питань. Дізнайтесь більше про можливості співпраці. З нами Ви сильніші!

Ми маємо в своєму розпорядженні досвічених експертів, гарні міжнародні наукові зв’язки, які сформовані роками. Власний зручний набір та підхід до формування науково-консультативної документації, що дозволяє нам забезпечити якісним науковим супроводом, як бізнеси в галузі рослинництва так і власників рослин.
А також компанії, які спеціалузуються на догляді за насадженнями, ландшафтних архітекторів, садові центри, імпортерів рослин, селекційні компанії, розсадники декоративних, плодових та енергетичних культур.

Чекаємо на Ваші дзвінки: +380443606770   або +380954692204  Viber +380674048567