Про нас

Приватна фітопатологічна консультація “Зелена клініка” (zelenaklinika.com) надає якісні консультації із стану та захисту рослин та є спільним міжнародним іноваційним експертним сервісним проектом центру компетенції в напрямку фітопатологічної експертизи та консультації із захисту рослин, від компанії GreenClinic LifeScience Global OÜ (Естонія, Таллінн) та вже відомої всім команди Науково-дослідного центру “Зелена клініка” (Україна, Київ), який за роки своєї роботи в багатьох галузях сфери поводження з рослинами став визнаним та надійним науково-практичним партнером для кожного, хто має справу з рослинами.

фітопатологічна консультація

Ви можете замовити фітопатологічне обстеження вже зараз!

Послуги, що надаються приватним особам та організаціям:

  • консультація;
  • проведення фітосанітарних заходів(лікування рослин);
  • контрактні дослідження;
  • розробка програм управління здоров’ям рослин;
  • створення та налаштування внутрішніх систем забезпечення здоров’я рослин та профільних структурних підрозділів для підприємств, які ведуть свій бізнес в галузях, що залежать від вирощування рослин.

Ціни на послуги

Проект робить можливим широкий доступ до найсучасніших послуг та знань з управління здоров’ям рослин, а також підтримки наукової та професійної кооперації та широкого розповсюдження досягнутих найкращих практик.

Зручна послуга з фітопатології

Приватна фітопатологічна консультація “Зелена клініка” має на меті й надалі розвивати досягнення, традиційно виходячи за межі звичайного, в бік розвитку швидкості, зручності й обсягу експертних послуг та спеціалізованого консалтингу для виробників декоративного та плодового посадкового матеріалу, імпортерів та постачальників посадкового матеріалу та насіння, ландшафтних компаній та служб догляду за зеленими насадженнями, агропромислового сектору, корпоративних клієнтів, садиб приватного сектору.

Публічна оферта про надання науково-дослідних, консультаційних, фітосанітарних послуг.

Унікальний підхід до здоров’я рослин

Наші рішення базуються на екосистемному підході, методі управління здоров’ям рослин та принципах HACCP (т. з. ХАССП), що забезпечує довготривалий ефект, а також дозволяє покращити ефективність та рентабельність інвестицій, роблячи та тримаючи технологічні процеси наших клієнтів ощадливими, скорочуючи необхідні витрати коштів, часу, засобів захисту рослин, скорочуючи втрати численних рослин та обсягів врожаю.

Наша професійна гордість – здоров’я Ваших рослин, Ваші чисельні позитивні відгуки та рекомендації нашого сервісу партнерам, колегам та друзям.

Приватна фітопатологічна консультація “Зелена клініка” – це завжди дорого, якісно і акуратно!